Uklízeči / Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

FirmaFORCORP GROUP spol. s r.o.
ÚvazekZkrácený úvazek
Mzdaod 113 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM !!! Místo výkonu práce: Probační a mediační služba, Lidická 1525/2, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Mzdové ohodnocení: 112,50 Kč/hod. Zkrácený úvazek 5 hod/týdně. Doba úklidu: Po-Čt 8:00-16:00 h, Pá 8:00-14:00 h.

Náplň práce:
provádění běžného úklidu - zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfekce, čištění koberců elektrickým vysavačem, běžný úklid a čištění sociálního zařízení (WC) a kuchyňských koutků. Kontakt pro zájemce: NUTNÝ prvotní telefonický kontakt (volat Po-Pá 8:00-12:00 h) anebo e-mailový kontakt pro sjednání následné osobní schůzky - NECHODIT NA ADRESU PRACOVIŠTĚ !!!

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Lidická 1525/2, Cheb, 35002, Česko
mzda, plat (hrubý):od 113 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:Zkrácený úvazek
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:FORCORP GROUP spol. s r.o., IČ: 27841031
datum zveřejnění nabídky práce:08. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)